Списък на одобрените кандидати в преброяването на населението и жилищния фонд през 2011 г.

СПИСЪК

НА ОДОБРЕНИТЕ  КАНДИДАТИ

В ПРЕБРОЯВАНЕТО НА НАСЕЛЕНИЕТО И ЖИЛИЩНИЯ ФОНД ПРЕЗ 2011 ГОДИНА

 

 

 

В А Ж Н О

 

Всички одобрени кандидати да се явят в срок до 18.01.2011 год. в Общинска администрация Бобов дол, стая № 110 за уточняване на датите  за ОБУЧЕНИЕ НА ПРЕБРОИТЕЛИТЕ И КОНТРОЛЬОРИТЕ!

 

 

ПРЕБРОИТЕЛИ

 

  1. Радостина Георгиева Борисова
  2. Ина Симеонова Драгомирова
  3. Лилия Валериева Живкова
  4. Юлияна Павлова Димитрова – Арабчева
  5. Виолина Цанкова Антонова
  6. Ивона Янкова Енчева
  7. Магдалена Костадинова Котева
  8. Гергана Славчова Георгиева
  9. Десислава Красимирова Андонова
  10. Ваня Христова Малашевска
  11. Николина Йорданова Михалкова
  12. Людмила Василева Каргова
  13. Галя Цветанова Рачкова
  14. Тодорка Георгиева Григорова
  15. Ангелина Иванова Йорданова
  16. Милена Вергилова Методиева
  17. Надежда Иванова Станимирова
  18. Катя Димитрова Арсова
  19. Людмила Георгиева Йовчева
  20. Даниела Вангелова Мойсова
  21. Румяна Петрова Василева – Миланова
  22. Диляна Георгиева Димитрова
  23. Антоанета Йорданова Георгиева
  24. Венета Иванова Петрова
  25. Веселина Ваклинова Радева
  26. Боянка Герасимова Павлова
  27. Росица Ангелова Радева
  28. Мая Първанова Христова
  29. Любка Борисова Николова
  30. Роза Борисова Борисова
  31. Станислава Кирилова Радева
  32. Виолина Костадинова Стоилкова
  33. Любка Вергилова Георгиева
  34. Даниела Йорданова Гьонева
  35. Васил Борисов Кацарски
  36. Красимира Димитрова Кирилова
  37. Невена Димитрова Димитрова
  38. Стефанка Костадинова Котева`
  39. Димитрина Йорданова Николова
  40. Симона Цветанова Кирилова
  41. Жанета Александрова Първанова
  42. Гергана Крумова Левчева
  43. Жанета Александрова Първанова
  44. Надка Вергилова Серафимова
  45. Петя Василева Петрова – Александрова
  46. Евдокия Асенова  Зарева
  47. Елка Иванова Вангелова
  48. Виолета Ангелова Иванова
  49. Милена Георгиева Андонова

50. Валентин Николов Спасевчев

51. Васил Георгиев Терзийски

52. Светла Андонова Василева

  1. Евелина Иванова Стоянова
  2. Галя Йорданова Асенова
  3. Марияна Стоянова Иванова
  4. Надежда Христова Ангелова
  5. Нели Гълабинова Иванова
  6. Красимир Живков Станчев
  7. Красимир Живков Станчев

 

 

 

КОНТРОЛЬОРИ

 

 

1. Димитър Стефанов Минчев

2.      Бистра Василева Костадинова

3.      Нели Иванова Заркова

4.      Аделина Миткова Иванова

5.      Виолета Методиева Маноилова

6.      Румяна Стоилова Петрова – Якимова

7.      Емилия Василева Коцева

8.      Елена Георгиева  Георгиева

9.      Лидия Димитрова Александрова

10.  Росица Андреева Борисова

11.  Йорданка Петрова Гацева

12.  Атанаска Николова Фудулска

13.  Зоя Илиева Върбанова

14.  Лилия Сергиева Стоименова

15.  Сашка Асенова Ефремова

16.  Снежана Борисова Христова

17.  Светла Веселинова Ранчева

18.  Красимира Йорданова Чекмелезова

19.  Красимир Боянов Васев

20.  Йорданка Василиева Стоянова

21.  Силвия Ефтимова Александрова

22.  Катя Петрова Елмазова

23.  Елеонора Василева Александрова

24.  Роза Георгиева Иванова

25.  Анелия Велкова Ризова

26.  Венета Методиева Кралева

 

 

 

 

РЕЗЕРВИ:

 

1.      Весела Георгиева Стоянова

2.      Гергана Ицкова Гьонева

3.      Роза Василева Георгиева

4.      Станка Иванова Соколова

5.      Станка Георгиева Рангелова

6.      Тодорка Георгиева Павлова

7.      Магдена Йорданова Спасова

8.      Десислава Георгиева Христова

9.      Стоичко Кирилов Стоянов

 

 

 

 

В А Ж Н О

 

Всички одобрени кандидати да се явят в срок до 18.01.2011 год. в Общинска администрация Бобов дол, стая № 110 за уточняване на датите  за ОБУЧЕНИЕ НА ПРЕБРОИТЕЛИТЕ И КОНТРОЛЬОРИТЕ!